پنل پیامک تماس با ما امکانات و تعرفه ها فیس بوک توئیتر گوگل پلاس خوراک سایت

ارسال پیام تبلیغاتی

تلفن ثابت : 02133594072

پیامک : 02133594072

4
پیامک تبلیغاتی مختصر و جذاب

زیبایی اس ام اس در این است که کوتاه و شیرین باشد؛ اما همین علت برای بازاریابان که حرف های زیادی برای گفتن دارند شاید یه کابوس تصور شود اما ایجاد متن بازاریابی کوتاه پر محتوا ومناسب که نیازها را رفع کند ؛هم شما و هم مشتریانتان را راضی و خوشحال خواهد کرد.

با توجه به اینکه همه  دوست دارند پیام هایشان راحت و آسوده و بدون هیچ تلاش مضاعفی ارسال و دریافت گردد؛ به خاطر همین موضوع اغلب سعی میکنیم از روش هایی استفاده کنیم  که ارتباط ما و دوستانمان را عمیق تر و بهینه تر کند در این بین استفاده از پیامک الگوی مناسبی برای ارتباط صمیمی و کوتاه خواهد بود و در زندگی پر مشغله انسانها میتواند به عنوان ابزار ارتباطی کاربردی موثر واقع کردد.اکثر بنگاههای اقتصادی  نیزبا این ابزار و بهره گیری از متنهای گویشی بازار هدف را مورد توجه قرار میدهند و مشتریان را مجذوب پیام های خود میکنند.

با این حال ما در این مقاله سعی میکنیم چند مورد از روشهایی را مورد بررسی قرار میدهیم  که شما را قادر میسازد تا پیام های خود را در ۱۶۰ کاراکتر گیرا و محبوب سازید.

پیامک تبلیغاتی مختصر و جذاب

پیامک تبلیغاتی مختصر و جذاب

شخصی سازی پیام ها

استفاده و تکرار بعضی کلمات با اینکه شاید کاراکتر های زیادی را شامل شود و مفهوم را رساتر سازد برای مثال پیام ((من میدانم ،من میدانم))در  شروع پیام ذهن گیرنده پیام را متمرکز میکند اما اکثرا خوانندگان انتظار دارند شروع پیام با کلمه ((سلام)) شروع شود .

استفاده آسان

با استفاده از پیامن متنی شما میتوانید توضیحات مختصری در مورد کسب و کارتان را به صورت مختصر و مفید در معرض دید مشتریانتان  قرار دهید و این یک فرصت شگفت انگیز برای  کسب و کارهایی است که میخواهند از رقبای خود پیشی بگیرند.

ارسال انبوه

شما میتوانید به صورت یک واقعه شگفت انگیز به این مسئله نگاه کنید چرا که ارسال پیام انبوه همزمان به چندین میلیون نفر نشانه هایی از قدرت تکنولوژی پیام در دنیای امروزی میباشد در حالی که برای برقراری تماس تلفنی شما هم وقت بیشتری صرف میکنید هم نیاز به دردسترس بودن مشتریانتان دارید ولی در ارسال پیام اگر تلفن همراه شخص دردسترس نباشد نیز پیام برای او ذخیره شده و در موقعیت دسترسی فرستاده میشود.

ارسال لینک

با توجه به اینکه امروز بیشتر افراد از سامانه های تلفن همراه استفاده میکنند شما میتوانید با ارسال لینک مطالب سایت خود در قالب پیامک  آنها را به سایتتون هدایت کنید این عوامل باعث میشود شما کسب و کارتان را خیلی رونق بخشید و تبلیغات وسیعتری را در پیش بگیرید..

  • دسته بندی : مقالات
  • تعداد بازدید : 455 بازدید
  • تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات : 0 نظر

نظرات کاربرانبرچسب ها :

ads1 ads1 ads1

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

آدرس :

تهران - خیابان میرداماد - خیابان بشهت آسا - پلاک 8 - واحد 15


تلفن ثابت : 02133594072 پیامک : 02133594072 تماس از طریق فرم تماس