پنل پیامک تماس با ما امکانات و تعرفه ها فیس بوک توئیتر گوگل پلاس خوراک سایت

ارسال پیام تبلیغاتی

تلفن ثابت : 02133594072

پیامک : 02133594072

5
قطعی کردن قرار ملاقاتها با اس ام اس

یادآوری قرار ملاقات با ارسال پیامک

زمان شما ارزش بسیار زیادی دارد و مطمئناً دوست ندارید آن را تلف کنید! هیچ چیز بدتر از این نیست که منتظر یک مشتری باشید و بعداً متوجه شوید که او این قرار ملاقات را فراموش کرده بوده یا اینکه در آخرین دقیقه مشکلی برایش پیش آمده و موفق نشده‌ به موقع خود را برساند. البته حاضر نشدن مشتری بر سر قرار فقط به معنی هدر رفتن زمان شما نیست، بلکه یعنی در این بازۀ زمانی درآمدی هم کسب نکرده‌اید. اما چگونه می‌توان از این اتفاق جلوگیری کرد؟ مهم نیست که چقدر محیط کار شما حرفه‌ای باشد، تضمین حاضر شدن مشتری چندان کار ساده‌ای نیست. با اینحال پیامک می‌تواند تا حد زیادی این مساله را حل کند.


زندگی مدرن با سرعت بسیار بالایی حرکت می‌کند و امروزه دیگر گذاشتن پیغام صوتی تبدیل به یک راهکار قدیمی شده است. هرچند ممکن است که یک یا دوبار در طول روز به پیغام‌های صوتی خود گوش بدهید، اما پیامک‌های خود را بلافاصله پس از دریافت مطالعه می‌کنید! البته این فقط در مورد شما حقیقت ندارد و به احتمال بسیار زیاد تمام مشتریان شما نیز همینگونه رفتار می‌کنند. بنابراین به راحتی می‌توانید با استفاده از پیامک قرار ملاقات‌های خود را تائید کنید. حتی بهتر از آن، اگر که مشتری شما در آخرین لحظه دچار مشکلی شده است یا باید به کار دیگری برسد، به راحتی می‌تواند با یک پیامک شما را از این موضوع مطلع کند و این یعنی شما زمان کافی خواهید داشت تا برنامۀ خود را برای این زمان خالی مشخص کرده و آن را با یک مشتری دیگر (یا یک قرار نهار) پر کنید.

در عصر حاضر، پایِ ارتباط پیامکی حتی به بازاریابی و تجارت نیز کشیده شده است. پس چرا به مشتریان نیز اجازه ندهید تا از این سرویس کارآمد بهره‌مند شوند؟

پیشنهاد ما برای پیشگیری از حاضر نشدن مشتریان چیست؟

زمانی که قرار ملاقات را رزرو می‌کنید یک پیامک برای آنها ارسال کنید. زمانی که مشتری قرار ملاقات را تعیین می‌کند یک فرصت عالی است تا او را از وجود سرویس پیامکی خود مطلع کنید! شما بلافاصله بعد از تنظیم قرار می‌توانید یک پیامک برای آنها بفرستید تا زمان و مکان این قرار ملاقات در گوشی آنها ثبت شود.

بهترین زمان برای یادآوری

در روز ملاقات یا روز قبل از آن یک پیامک تائید برای آنها ارسال کنید! پیامک تائید شما باید شامل اطلاعات لازم در مورد این ملاقات باشد: زمان، تاریخ، شخصی که با او دیدار دارند و … در این پیامک از آنها می‌خواهید که با ارسال یک کلمه این اطلاعات را تائید کنند.
خدمات پیامکی و تلفنی خود را به آنها یادآوری کنید. آنها باید بدانند که در صورت تغییر برنامۀ خود می‌توانند از طریق پیامک یا تلفن این موضوع را به شما اطلاع دهند. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که همیشه زودتر از موعد از غیبت آنها با خبر خواهید شد و در نتیجه فرصت دارید برای این وقت خالی خود برنامه‌ریزی کنید.

باز نگه داشتن راه تعامل

تا جای ممکن ساده نگه داشتن روش‌های ارتباطی به شما کمک می‌کند که راه تعامل را باز نگه دارید و احتمال عدم حضور افراد بدون اطلاع قبلی را کاهش دهید. فرض کنید یکی از اعضای خانوادۀ مشتری شما تصادف کرده باشد و او مجبور باشد سریعاً به بیمارستان برود. مطمئناً آخرین کاری که او بخواهد و بتواند انجام دهد، برقراری یک تماس تلفنی با شما برای کنسل کردن ملاقاتش است. اما شاید امکانش باشد از اتاق انتظار یک پیامک برایتان ارسال کند. با پیامک همه چیز را هم برای خود و هم برای مشتری ساده‌تر خواهید کرد!.

  • دسته بندی : مقالات
  • تعداد بازدید : 1,321 بازدید
  • تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات : 0 نظر

نظرات کاربرانبرچسب ها :

ads1 ads1 ads1

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

آدرس :

تهران - خیابان میرداماد - خیابان بشهت آسا - پلاک 8 - واحد 15


تلفن ثابت : 02133594072 پیامک : 02133594072 تماس از طریق فرم تماس