پنل پیامک تماس با ما امکانات و تعرفه ها فیس بوک توئیتر گوگل پلاس خوراک سایت

ارسال پیام تبلیغاتی

تلفن ثابت : 02133594072

پیامک : 02133594072

4
ترکیب وبسایت موبایل با بازاریابی پیامکی

امروز برآن شدیم تا مقاله جالبی را در مورد ترکیب بازاریابی پیامکی با وب سایت موبایل راخدمت شما عزیز ارائه دهیم امیدواریم مطالب این مقاله مورد پسندتان قرار گیرد.

 

بازاریابی پیامکی

 

شما با استفاده از یک شماره ۵-۶ رقمی برای تعامل بین سازمان و مشتریانتان با  گزینش کلمات مهم و کلیدی سازمانتان آنها را در یک پیام متنی به کار میگیرید و مشتریانتان را مجذوب و شگفت زده میکنید .هرگاه شما با استفاده از این فناوری شروع به ارسال پیام با مشتریانتان میکنید شماره های همراه مشتریان در لیست مخاطبان ذخیره میشود تا شما در صورت نیاز دسترسی کامل به لیست مشتریانتان داشته باشید .

 

وب سایت موبایل

 

وب سایت های موبایل در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته اند به طوری که امروز تعداد کثیری از کاربران، تلفن همراه هایی با قابلیت دریافت صفحات html   به همراه دارند؛ و اخبار و مطالب خود را از طریق موبایل وبسایت ها پیگیری میکنند به همین علت اگر شما هم به دنبال تبلیغات مفید برای سازمان خود هستید از همین امروز سعی کنید متناسب با تکنولوِی های روز خود را برای رقابت های بزرگ با رقبای خود آماده نگه دارید .

 

ترکیب بازاریابی پیامکی با وبسایت موبایل

 

استفاده از بازاریابی پیامکی و وبسایت های موبایل هر دو از بهترین تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه می باشند ولی با ترکیب این دو فناوری نتیجه های شگفت انگیزی حاصل خواهد شد.

استفاده از پیامک برای دسترسی آسان به سایت های موبایل : شما میتوانید آدرس url سایت های خود را با استفاده از پیامک برای مشتریانتان ارسال کنید و با این روش آنها را به محتوایی غنی تر شامل فعالیت ها و راهبرد های سازمان هدایت کنید .

استفاده از سایت های موبایل برای ارائه محتوای بیشتر: شما میتوانید با ارسال تیتر اخبار و فعالیتهایتان به صورت پیامک به مشتریانتان آنها را برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد جزئییات راهبرد های سازمانی شما به سایتتان مرجوع کنید .

استفاده از پیامک برای رونق وب سایت های موبایل: زمانی که شما لیستی از شماره های تلفن همراه را در اختیار دارید و وبسایت موبایل شما آماده بهره برداری هست میتوانید با ارسال لینک وبسایت و درخواست از مشتریانتان آنها را برای لینک وبسایتتان تشویق کنید در این صورت وب سایت شما روز به روز پر رونق تر خواهد شد.

استفاده از وب سایت موبایل برای نظر سنجی: شما میتوانید با ارسال آدرس صفحه وب نظرسنجی با پیامک، از مشتریانتان درخواست کنید تا با تکمیل فرم نظر سنجی به شما کمک کنند تا علایق و خواستهای مشتریانتان را بیشتر بشناسید .

.

  • دسته بندی : مقالات
  • تعداد بازدید : 867 بازدید
  • تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات : 0 نظر

نظرات کاربرانبرچسب ها :

ads1 ads1 ads1

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

آدرس :

تهران - خیابان میرداماد - خیابان بشهت آسا - پلاک 8 - واحد 15


تلفن ثابت : 02133594072 پیامک : 02133594072 تماس از طریق فرم تماس