پنل پیامک تماس با ما امکانات و تعرفه ها فیس بوک توئیتر گوگل پلاس خوراک سایت

ارسال پیام تبلیغاتی

تلفن ثابت : 02133594072

پیامک : 02133594072

4
بازاریابی پیامکی در آینده

بازاریابی پیامکی در آینده

در چند سال گذشته، بازاریابی پیامکی پیشرفت بسیار زیادی را تجربه کرده و در میان بازاریاب های حرفه ای، جایگاه ویژه ای کسب کرده است. سرعت رشد بازاریابی پیامکی به حدی بوده که برخی تحلیلگران آنرا کاذب به حساب آورده و پیش بینی کردند سقوط شدیدی داشته باشد. اما آیا این فرضیه صحت دارد؟ در ادامه آماری در این زمینه منتشر خواهیم کرد که خلاف این قضیه را ثابت می کنند.

طبق آخرین آماری که سازمان MarketingProfs منتشر کرد، بازاریابی پیامکی هنوز روند صعودی دارد و در آینده نیز این روند را حفظ خواهد کرد. طبق اعلام این موسسه، بازاریابی پیامکی در سال ۲۰۱۲ حدود ۱۰۰ میلیون دلار از تبادلات مالی را به خود اختصاص داده بود که انتظار می رود تا سال ۲۰۱۷ به ۱۶۰ میلیون دلار افزایش پیدا کند. البته به غیر از این موسسه، موسسات و سازمان های دیگری هم تحقیقاتی در این زمینه داشته اند که به نتیجه مشابه رسیده اند.

پس می توانیم به قاطعیت بالایی قابل اطمینان بودن و رو به رشد بودن بازاریابی پیامکی را تایید کنیم. شاید اصلی ترین دلیل این رشد زیاد، افزایش و فراگیر شدن استفاده از اسمارت فون در کل جهان باشد. از طرفی هم پیشرفت زیر ساخت های ارتباطی و مخابراتی در کشور های در حال توسعه مانند ایران، به گسترش بازاریابی پیامکی کمک بسزایی می کند.

بازاریاب های حرفه ای نیز به این نکات آگاه اند و به همین دلیل استفاده از بازاریابی پیامکی را در برنامه خود قرار داده و برای بهبود میزان فروش شرکت های مختلف، آن را پیشنهاد می کنند.

صاحبان صنایع و کسب و کار نیز این پیشنهاد ها را جدی گرفته و بیش از پیش به استفاده از بازاریابی پیامکی می پردازند.

با وجود این شرایط ما نیز به نوبه خود، که اطلاع رسانی و آگاه سازی بازار ایران نسبت به بازاریابی پیامکی را وظیفه خود می دانیم، به شما پیشنهاد می کنیم برای افزایش محبوبیت نام تجاری خود و بهبود فروش، پیامک را به عنوان یک استراتژی کم هزینه و قابل اتکا، در استراتژی های بازاریابی خود لحاظ کنید..

  • دسته بندی : مقالات
  • تعداد بازدید : 697 بازدید
  • تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات : 0 نظر

نظرات کاربرانبرچسب ها :

ads1 ads1 ads1

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

آدرس :

تهران - خیابان میرداماد - خیابان بشهت آسا - پلاک 8 - واحد 15


تلفن ثابت : 02133594072 پیامک : 02133594072 تماس از طریق فرم تماس